Jedynie 30 minut wystarczy, by z centrum Warszawy dostać się do miejsca, które od stuleci przyciąga przyrodą, czystym powietrzem i klimatem niewielkiej miejscowości. Konstancin-Jeziorna to azyl dla każdego, kto ceni naturę, troszczy się o zdrowie, ale bliskość stolicy jest dla niego tak samo ważna.

Uzdrowisko Konstancin-Jeziorna położone jest na południe od Warszawy, po lewej stronie Wisły. Znajduje się w trójkącie ogromnych terenów zielonych jakimi są Las Kabacki, Chojnowski Park Krajobrazowy, a także lasy rozciągające się aż po okolice Zalesia Górnego. Miasto położone jest w powiecie piaseczyńskim, na skraju Warszawy. Głównym wyróżnikiem Konstancina-Jeziorny jest przyroda i unikatowy mikroklimat. Pomiary jakości powietrza wskazują, że mieszkaniec centrum Warszawy oddycha powietrzem nawet o 82% bardziej zanieczyszczonym smogiem niż mieszkaniec Konstancina (zgodnie ze światowym indeksem jakości powietrza – projekt AQICN).

Walory przyrodnicze i nieskazitelne powietrze Konstancina mogą docenić mieszkańcy nowej inwestycji. Kompozycja Residence to projekt deweloperski, który w swej filozofii ma wykorzystanie naturalnego charakteru uzdrowiska Konstancin-Jeziorna. Na stronie https://promocja.kompozycjaresidence.pl możemy zobaczyć przykład butikowego osiedla położonego w cieniu konstancińskich sosen.

Historia Konstancina-Jeziorny jako uzdrowiska sięga XIX wieku. Choć same walory przyrodnicze i rekreacyjne miejscowości doceniano od kilku stuleci. Hrabiowie Skórzewski i Mielżyński podjęli się budowy uzdrowiska w 1897 roku. Na infrastrukturę leczniczą składają się obecnie szpital uzdrowiskowy, zabytkowe tężnie i parki. Na terenie Konstancina można zadbać o zdrowie dróg oddechowych, narządów ruchu czy układu krążenia. Co ważne, walory przyrodnicze miasta, na co dzień przekładają się na formę jego mieszkańców. Niemal 2 razy wyższa jakość powietrza niż w Warszawie to silny magnes dla ludzi, którzy większą część dnia przebywają w centrum stolicy.

Luksus Konstancina od zawsze przyciągał najzamożniejszych przedsiębiorców, urzędników czy artystów. Współcześnie miasto stało się domem dla Maryli Rodowicz, Jolanty Fraszyńskiej czy Tomasza Lisa. Pośród sosnowych uliczek Konstancina można też spotkać Urszulę Dudziak, Karola Strasburgera czy biznesmenów: Ryszarda Krauze i Zbigniewa Niemczyckiego.

Gęsto zadrzewione miasto daje schronienie wszystkim, którzy porzucają życie w kamienicy czy bloku na rzecz domu jednorodzinnego z własnym ogrodem. Od dłuższego czasu widać tendencję do opuszczania wielkich miast na rzecz zielonych przedmieść metropolii. A trend ten jeszcze mocniej zarysował się obecnie w czasie pandemii koronawirusa. Na portalach ogłoszeniowych oraz w ofertach deweloperów coraz częściej pojawiają się domy czy segmenty z ogrodami. Oferty różnią: wielkości pojedynczych domów i ogrodów, rozmiary osiedli czy standard wykonania lub stylistyka projektów.

W sąsiedztwie Parku Pałacowego i Parku Zdrojowego powstała butikowa inwestycja Kompozycja Residence, wykorzystująca największe walory Konstancina-Jeziorny. Kompozycja to osiedle 18 domów w 6 budynkach. Każdy 3-poziomowy dom do przede wszystkim około 150 metrów kwadratowych powierzchni, 2 miejsca postojowe w hali garażowej i prywatny ogród. Inwestycja znajduje się na dużej, zadrzewionej działce z prywatnym parkiem. Każdy z mieszkańców może postarać się o aranżację swojego ogrodu lub opcjonalne zaadaptowanie dachu na miejsce odpoczynku. Deweloper Metropolis Investments zadbał o szczegół, który czyni osiedle absolutnie wyjątkowym. Z terenu nieruchomości usunięto cały ruch kołowy. Komunikacja samochodowa odbywa się jedynie w hali garażowej, której wjazd graniczy z ulicą. W ten sposób mieszkańcy i goście mogą przechowywać pojazdy w komfortowych warunkach, samemu ciesząc się rozległym terenem zielonym inwestycji.

Kompozycja Residence to wybór dla ludzi, którzy zdrowie i komfort mieszkania wśród przyrody cenią ponad wszystko. Osiedle zlokalizowane jest w taki sposób, by blisko było z niego do parków i innych atrakcji Konstancina-Jeziorny. Jedynie 600 metrów dzieli mieszkańców Kompozycji do centrum handlowo-gastronomicznego Stara Papiernia. Osiedle to świetne miejsce dla rodzin z dziećmi czy miłośników zwierząt. By cieszyć się powietrzem i bogatym drzewostanem, wystarczy wyjść 550 metrów od domu do pobliskiego Parku Zdrojowego.

Metropolis Investments zaprasza potencjalnych mieszkańców benefitem w postaci wykończenia w cenie domu. Do końca maja 2020 roku można zakupić gotowy budynek, który zostanie zaaranżowany przez doświadczonych architektów i wykończony przez sprawdzoną ekipę budowlaną. Poza wartością finansową bonusu to oczywista oszczędność czasu i energii, które należałoby poświęcić na wykończenie. W ten sposób Kompozycja Residence z domami od 1,2 mln zł staje się perłą w koronie konstancińskich nieruchomości.

Luksus konstancińskich sosen to wybór pewnej filozofii życia. Zdrowia swojego oraz rodziny, bliskości Warszawy, ale przede wszystkim terenu w którym łatwo się zakochać. Czytelników, którzy chcą sprawdzić walory Konstancina-Jeziorny zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami inwestycji Kompozycja Residence.

Biuro sprzedaży Kompozycja Residence
ul. Wilanowska 24, 05-510 Konstancin-Jeziorna
tel.: +48 792 119 115
https://promocja.kompozycjaresidence.pl/

phone
koperta

Każda obsługiwana inwestycja jest naszą wizytówką
i furtką do kolejnego projektu.


SKONTAKTUJ SIĘ!