USŁUGI

Sprzedaż

W sprzedaży deweloperskiej skupiamy się na skuteczności i ciągłości działania. Nie musisz inwestować w kadry, czy martwić się o bieżące funkcjonowanie biura. Zajmujemy się Twoją inwestycją od A do Z. Rozliczamy się tylko za rezultaty.

01

Analiza i przygotowanie projektu

Wspieramy deweloperów już na etapie planowania inwestycji. Zwiększ efektywność i zyski dzięki naszemu doświadczeniu.

SPRAWDŹ

02

Obsługa procesu sprzedaży

Pomożemy zorganizować biuro sprzedaży, zapewnimy najlepszych opiekunów klienta. Nasi ludzie to eksperci rynku nieruchomości. Płacisz nam tylko za sukces.

SPRAWDŹ

Zyskaj więcej

Zobacz też nasze pozostałe usługi:

MARKETING

Generujemy wartościowe zapytania handlowe dla Twojej inwestycji. Optymalizujemy koszty marketingowe. Szczegółowo raportujemy wyniki naszej pracy.

Dowiedz się więcej Więcej

ANALIZA I ANALITYKA

Pomagamy deweloperom lepiej przygotować ich produkty do sprzedaży. Zbieramy i analizujemy dane, które w dalszej perspektywie zwiększają wartość firm deweloperskich.

Dowiedz się więcej Więcej
NEWSLETTER

Prowadzisz projekt deweloperski?
Zostaw e-mail i odbierz rabat na usługi

Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Kup i Mieszkaj sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi świadczenie usług na Twoją rzecz. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.

Skontaktuj się z nami

Już dziś zapytaj o kompleksową obsługę deweloperów

Kup i Mieszkaj
Skwer K.K. Wyszyńskiego 5/14
01-015 Warszawa
+48 602 405 734
biuro@kupimieszkaj.pl

Skontaktuj się z nami