Usługi / sprzedaż

Obsługa procesu sprzedaży

Kompleksowa obsługa sprzedaży deweloperskiej to nasza specjalność. Od wyboru wyposażenia biura, przez zapewnienie personelu po bieżące raportowanie wyników finansowych.

01

Przygotowanie biura sprzedaży

Pomagamy w wyborze i aranżacji lokalu, lub odpowiedniego pawilonu blisko inwestycji. Doradzamy jak urządzić biuro i przygotowujemy je do pracy.

02

Zapewnienie obsługi przez handlowców

Ważną częścią naszej usługi jest zapewnienie ciągłości pracy biura sprzedaży. Nie musisz martwić się o prowadzenie rekrutacji, czy urlopy. Twoje biuro czynne jest zawsze zgodnie z przyjętym harmonogramem.

03

Wdrożenie systemów IT wspomagających sprzedaż

Dostarczamy handlowcom nowoczesne oprogramowanie pomagające w codziennej pracy z klientami. Nasz specjalny system CRM pomaga w wygodnym, czytelnym raportowaniu wyników sprzedaży.

04

Reprezentacja dewelopera przy umowach i odbiorach

Reprezentujemy dewelopera we wszystkich aktywnościach, które zazwyczaj bardzo obciążają pracowników firmy. Do naszych zadań należy prowadzenie nadzoru nad zmianami lokatorskimi, reprezentacja dewelopera przed notariuszem, czy uczestnictwo w odbiorach nieruchomości.

05

Aktualizacja dokumentacji, monitoring płatności, rozliczenia klientów

Nasze kompleksowe wsparcie to także szereg działań administracyjnych, które optymalizują pracę firmy deweloperskiej. Wspieramy w aktualizacji dokumentacji sprzedażowej, monitorujemy wpłaty transz od klientów, prowadzimy rozliczenia klientów indywidualnych.

Zyskaj więcej

Zobacz też nasze pozostałe usługi:

MARKETING

Generujemy wartościowe zapytania handlowe dla Twojej inwestycji. Optymalizujemy koszty marketingowe. Szczegółowo raportujemy wyniki naszej pracy.

Dowiedz się więcej Więcej

ANALIZA I ANALITYKA

Pomagamy deweloperom lepiej przygotować ich produkty do sprzedaży. Zbieramy i analizujemy dane, które w dalszej perspektywie zwiększają wartość firm deweloperskich.

Dowiedz się więcej Więcej
NEWSLETTER

Prowadzisz projekt deweloperski?
Zostaw e-mail i odbierz rabat na usługi

Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Kup i Mieszkaj sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi świadczenie usług na Twoją rzecz. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.

Skontaktuj się z nami

Już dziś zapytaj o kompleksową obsługę deweloperów

Kup i Mieszkaj
Skwer K.K. Wyszyńskiego 5/14
01-015 Warszawa
+48 602 405 734
biuro@kupimieszkaj.pl

Skontaktuj się z nami