USŁUGI

Marketing

Promocję inwestycji prowadzimy tak, by generować jak najwięcej wartościowych zapytań dla biura sprzedaży. Dbamy o optymalizację kosztów. Troszczymy się o szczegóły, podnosząc poziom wizerunku projektu i Twojej firmy.

01

Przygotowanie inwestycji do uruchomienia

Opracowujemy materiały niezbędne do rozpoczęcia kampanii marketingowej i uruchomienia sprzedaży. Nasz cel to skuteczne zainteresowanie nabywców Twoim projektem.

Sprawdź

02

Prowadzenie bieżącej kampanii marketingowej

Koordynujemy działania marketingowe i optymalizujemy koszty promocji. Organizujemy promocje sezonowe, stymulujemy wzrost sprzedaży. Kreujemy nowoczesny i skuteczny marketing inwestycji deweloperskich.

Sprawdź

Zyskaj więcej

Zobacz też nasze pozostałe usługi:

SPRZEDAŻ

Oferujemy skuteczną sprzedaż deweloperską. Rozliczamy się tylko za efekty. Zapewniamy ciągłość pracy biura sprzedaży.

Dowiedz się więcej Więcej

ANALIZA I ANALITYKA

Pomagamy deweloperom lepiej przygotować ich produkty do sprzedaży. Zbieramy i analizujemy dane, które w dalszej perspektywie zwiększają wartość firm deweloperskich.

Dowiedz się więcej Więcej
NEWSLETTER

Prowadzisz projekt deweloperski?
Zostaw e-mail i odbierz rabat na usługi

Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Kup i Mieszkaj sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi świadczenie usług na Twoją rzecz. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.

Skontaktuj się z nami

Już dziś zapytaj o kompleksową obsługę deweloperów

Kup i Mieszkaj
Skwer K.K. Wyszyńskiego 5/14
01-015 Warszawa
+48 602 405 734
biuro@kupimieszkaj.pl

Skontaktuj się z nami