USŁUGI

Dodatkowe usługi

Naszą misją jest wdrażanie w Twoim biurze sprzedaży wartości dodanych, które uatrakcyjnią nieruchomość w oczach klientów. Staramy się o zwiększenie wartości inwestycji w każdy możliwy sposób.

01

Doradztwo kredytowe dla kupujących

Zapewniamy obsługę eksperta kredytowego, który dysponuje ofertą kilkunastu banków. Pomagamy kupującym w dopełnieniu formalności. Nasz ekspert jest dostępny dla klientów przez 7 dni w tygodniu.

02

Wykończenie pod klucz

Wprowadzamy do oferty dewelopera pakiety wykończenia pod klucz. Organizujemy spotkania z architektem. Zapewniamy kupującym promocje sezonowe, które uatrakcyjniają ofertę wykończeń i podnoszą zadowolenie z zakupu mieszkania, czy domu.

03

Dodatkowe benefity dla kupujących

Wspieramy deweloperów w budowaniu partnerstw B2B. Dzięki temu zapewniamy kupującym dostęp do oferty rabatowej dostawców mebli, wyposażenia RTV i AGD, czy korzystnych ubezpieczeń nieruchomości.

Zyskaj więcej

Zobacz też nasze pozostałe usługi:

SPRZEDAŻ

Oferujemy skuteczną sprzedaż deweloperską. Rozliczamy się tylko za efekty. Zapewniamy ciągłość pracy biura sprzedaży.

Dowiedz się więcej Więcej

MARKETING

Generujemy wartościowe zapytania handlowe dla Twojej inwestycji. Optymalizujemy koszty marketingowe. Szczegółowo raportujemy wyniki naszej pracy.

Dowiedz się więcej Więcej
NEWSLETTER

Prowadzisz projekt deweloperski?
Zostaw e-mail i odbierz rabat na usługi

Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Kup i Mieszkaj sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi świadczenie usług na Twoją rzecz. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.

Skontaktuj się z nami

Już dziś zapytaj o kompleksową obsługę deweloperów

Kup i Mieszkaj
Skwer K.K. Wyszyńskiego 5/14
01-015 Warszawa
+48 602 405 734
biuro@kupimieszkaj.pl

Skontaktuj się z nami