Usługi / sprzedaż

Analiza i przygotowanie projektu

Zajmujemy się pełnym wsparciem inwestycji deweloperskich, będących w fazie przygotowania. Skorzystaj z konsultacji dotyczących najważniejszych elementów projektu.

01

Doradztwo na etapie wyboru działki

Pomagamy w odpowiednim doborze gruntu pod inwestycję. Analizujemy lokalizację i prognozujemy potencjał sprzedaży projektu.

02

Doradztwo przy projektowaniu produktu

Bierzemy udział w fazie projektowania produktu. Doradzamy w zakresie struktury i układu funkcjonalnego mieszkań lub domów. Wspieramy pracę architektów, by w efekcie uzyskać produkt atrakcyjny dla nabywców.

03

Opracowanie strategii sprzedaży oraz cennika

Opiniujemy dokumentację sprzedażową. Przygotowujemy strategię sprzedaży i cenniki. Tworzymy politykę rabatową projektu.

Zyskaj więcej

Zobacz też nasze pozostałe usługi:

MARKETING

Generujemy wartościowe zapytania handlowe dla Twojej inwestycji. Optymalizujemy koszty marketingowe. Szczegółowo raportujemy wyniki naszej pracy.

Dowiedz się więcej Więcej

ANALIZA I ANALITYKA

Pomagamy deweloperom lepiej przygotować ich produkty do sprzedaży. Zbieramy i analizujemy dane, które w dalszej perspektywie zwiększają wartość firm deweloperskich.

Dowiedz się więcej Więcej
NEWSLETTER

Prowadzisz projekt deweloperski?
Zostaw e-mail i odbierz rabat na usługi

Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Kup i Mieszkaj sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi świadczenie usług na Twoją rzecz. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.

Skontaktuj się z nami

Już dziś zapytaj o kompleksową obsługę deweloperów

Kup i Mieszkaj
Skwer K.K. Wyszyńskiego 5/14
01-015 Warszawa
+48 602 405 734
biuro@kupimieszkaj.pl

Skontaktuj się z nami