USŁUGI

Analiza i analityka

Jednym z naszych kluczowych wyróżników jest sposób, w jaki wykorzystujemy informacje. O otoczeniu konkurencyjnym, lokalizacji, potencjalnych nabywcach Twojego produktu. Zbieramy i przetwarzamy dane w ciągu całej współpracy, by Twoje projekty zyskiwały na wartości.

01

Analiza przedsprzedażowa

Przed stworzeniem produktu dokonujemy dogłębną analizę otoczenia. Dzięki temu już na etapie projektowania zyskujesz nieruchomość, która jeszcze lepiej odpowie na potrzeby kupujących.

02

Analiza bieżących działań

Optymalizujemy procesy sprzedażowe i marketingowe projektów w fazie sprzedaży. Zwiększamy rentowność inwestycji. Wykorzystujemy nasze doświadczenie, by poprawiać wyniki finansowe Twojego projektu.

03

Badania Customer Experience

Pytamy nabywców czym się kierują, kupując nieruchomość. Zbieramy i analizujemy dane o jakości obsługi w Twoim biurze sprzedaży. Wydajemy rekomendacje, które poprawiają dynamikę sprzedaży i wzmacniają pozytywny odbiór inwestycji oraz dewelopera.

Zyskaj więcej

Zobacz też nasze pozostałe usługi:

SPRZEDAŻ

Oferujemy skuteczną sprzedaż deweloperską. Rozliczamy się tylko za efekty. Zapewniamy ciągłość pracy biura sprzedaży.

Dowiedz się więcej Więcej

MARKETING

Generujemy wartościowe zapytania handlowe dla Twojej inwestycji. Optymalizujemy koszty marketingowe. Szczegółowo raportujemy wyniki naszej pracy.

Dowiedz się więcej Więcej
NEWSLETTER

Prowadzisz projekt deweloperski?
Zostaw e-mail i odbierz rabat na usługi

Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Kup i Mieszkaj sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi świadczenie usług na Twoją rzecz. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.

Skontaktuj się z nami

Już dziś zapytaj o kompleksową obsługę deweloperów

Kup i Mieszkaj
Skwer K.K. Wyszyńskiego 5/14
01-015 Warszawa
+48 602 405 734
biuro@kupimieszkaj.pl

Skontaktuj się z nami