Praca

Specjalista ds. sprzedaży w biurze dewelopera

Obowiązki:

  • Kompleksowa obsługa Klienta w zakresie sprzedaży oraz wykończenia apartamentów w unikatowym projekcie deweloperskim
  • Prezentacje nieruchomości
  • Negocjacje z Klientami w zakresie podpisywania umów deweloperskich
  • Udział w procesie finalizacji transakcji i kompleksowa obsługa posprzedażowa
  • Udział w zmianach lokatorskich i odbiorach mieszkań
  • Budowanie pozytywnych, trwałych relacji z Klientami
  • Udział w działaniach marketingowych – targach nieruchomości, dniach otwartych
  • Aktualizowanie bazy danych w systemie CRM

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży mieszkań
  • Doświadczenie w zakresie oferowania wykończenia pod klucz – mile widziane
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność prowadzenia efektywnych negocjacji handlowych
  • Ambicja, nastawienie na realizację celów biznesowych
  • Zaangażowanie oraz inicjatywa w działaniu
  • Wysoka etyka zawodowa
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Płynna znajomość jęz. angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
  • Pracę w biurze sprzedaży dewelopera
  • Zagwarantowaną podstawę wynagrodzenia
  • Motywacyjny system premiowy uzależniony od wyników
  • Szkolenia, możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole profesjonalistów

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KupiMieszkaj Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Afykańska 16/19, 03-966 Warszawa  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest KupiMieszkaj Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Afrykańska 16/19. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Prosimy o kierowanie CV na adres: kontakt@kupimieszkaj.pl