Metropolitan Park w Markach

Już od 4100 zł/m!

Osiedle Metropolitan Park zlokalizowane jest w podwarszawskich Markach stanowiących część aglomeracji warszawskiej.

W sprzedaży dostępne są dwa z czterech planowanych etapów – Paryż oraz Londyn, w skład których wchodzi czternaście kameralnych budynków. Metropolitan to wyjątkowe osiedle wielorodzinne dla rodzin z dziećmi a także singli. Na osiedlu będzie znajdować się 218 mieszkań w metrażach od 56 m2 do 97 m2.

Klientom oferujemy mieszkania z garażem i miejscem postojowym zewnętrznym oraz komórką lokatorską. Posiadamy atrakcyjne ceny, które pozwalają młodym ludziom na zakup dużego mieszkania w atrakcyjnej cenie. Metropolitan to pełne komfortu i ekonomiczne lokale, połączone z pięknymi ogrodami i dużymi balkonami, które umożliwiają relaks i odpoczynek w otoczeniu natury.

Osiedle podzielone będzie na cztery etapy, nawiązujące akcentami estetycznymi do czterech światowych metropolii. To właśnie Paryż, Londyn, Rzym oraz Nowy Jork tworzą wyjątkowy Metropolitan Park, którego niepowtarzalną atmosferę możesz budować z nami wspólnie.

Przedział cenowy 4 000 – 6 000 PLN/mkw


Wykończenie wnętrz

Połączenie dwóch czynników: ogromnego zaplecza najlepszej jakości materiałów oraz kreatywności naszych architektów pozwoliło nam stworzyć programy aranżacji i wyposażenia wnętrz dla przyszłych mieszkańców osiedla Metropolitan Park w Markach.

Wykończenie wnętrz ECO

Wykończenie wnętrz MODERN

Wykończenie wnętrz CLASSIC 

Dowiedz się więcej

Marzysz o wykończeniu mieszkania w dobrym stylu?
Podpowiemy Ci jak to zrobić!
Skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży!
Wybierz jeden z pakietów: ECO, CLASSIC, MODERN

Kontakt

Biuro sprzedaży
Katarzyna Samsel
+48 22 427 15 10
+48 694 77 55 66
biuro@kupswoje.pl
katarzyna.samsel@biurokupswoje.pl

Udostępnij

Strona WWW