PORTFOLIO

Poznaj projekty, które
wspiera Kup i Mieszkaj

W PRZYGOTOWANIU

8 inwestycji

W TRAKCIE REALIZACJI

7 inwestycji

ZAKOŃCZONE

5 inwestycji

01

Nova Trocka

WARSZAWA

Nova Trocka

Kameralny budynek z 22 mieszkaniami położony w bezpośredniej bliskości stacji Metro Trocka na warszawskim Targówku. Inwestycja posiada zróżnicowaną strukturę lokali, z których niektóre posiadają antresole, czy zielone tarasy dachowe.

02

Bliżej Gwiazd na Mehoffera Etap 1

WARSZAWA

Bliżej Gwiazd na Mehoffera Etap 1

Budynek mieszkalny o nowoczesnej bryle nawiązującej do epoki modernizmu. Projekt położony na warszawskim Tarchominie posiada zróżnicowaną strukturę lokali. Bliżej Gwiazd wyróżnia się unikalnym w skali kraju, dostępnym dla mieszkańców obserwatorium astronomicznym.

03

Chorzów

CHORZÓW

Deweloper Elite Homes pracuje nad rozbudowaną inwestycją składającą się z 600 mieszkań o zróżnicowanej strukturze. Kluczową przewagą projektu ma być jego położenie. Wpisane w tkankę miejską Chorzowa osiedle umożliwi wygodny dostęp do sklepów, punktów usługowych oraz terenów rekreacyjnych.

04

Stalowa 27

WARSZAWA

Stalowa 27

Nowoczesna kamienica położona wokół historycznej zabudowy Pragi Północ. Lokalizacja w modnej dzielnicy Warszawy, bliskość metra i ponadczasowa architektura to wyróżniki Stalowej 27.

05

Bliżej Gwiazd na Mehoffera Etap 2

WARSZAWA

Bliżej Gwiazd na Mehoffera Etap 2

Drugi etap Bliżej Gwiazd to propozycja dla poszukujących kameralnej zabudowy wielorodzinnej. Na projekt składają się wille miejskie z prywatnymi ogródkami.

06

Moko Concept Apartments

WARSZAWA

Moko Concept Apartments

Apartamentowiec z 74 lokalami położony w zielonej części Warszawy – na Mokotowie. Nieruchomość wyróżnia się kaskadową bryłą i wysoką jakością materiałów użytych w częściach wspólnych.

07

ATMO

WROCŁAW

ATMO

Projekt na wrocławskiej Kępie Mieszczańskiej to 2 budynki, a w nich 113 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanej strukturze. Atmo wspieramy w zakresie komunikacji on-line.

08

HB 1820

WROCŁAW

HB 1820

Apartamentowiec w centrum Wrocławia oferuje 96 lokali o podwyższonym standardzie. Wyróżnikiem HB 1820 jest bezkonkurencyjna lokalizacja i designerskie części wspólne wzbogacone pracami architekta i plastyka Oskara Zięty. Projekt Eiffage wspieramy w zakresie komunikacji on-line.

09

WOW Wola

WARSZAWA

WOW Wola

Nowoczesny budynek ze 108 mieszkaniami na warszawskiej Woli. Projektanci zadbali o funkcjonalność wnętrz i ponadczasową elewację, która nawiązuje do współczesnych trendów w architekturze.

10

Osiedle Lisa Kuli

MARKI

Osiedle Lisa Kuli

Inwestycja położona w podwarszawskich Markach. Na projekt składają się 4 budynki w zabudowie bliźniaczej. Atutem osiedla jest nowoczesna architektura w stylu nawiązującym do klimatu Skandynawii.

11

Kompozycja Residence

WARSZAWA

Kompozycja Residence

Kompozycja Residence to prestiżowy projekt zaufanego dewelopera Metropolis Investments. Inwestycja składa się z 18 domów w zabudowie szeregowej. Jego kluczowe atuty to architektura, prywatna hala garażowa pod terenem inwestycji, a także lokalizacja w ścisłym centrum Konstancina-Jeziorny.

12

Metropolitan Park

MARKI

Metropolitan Park

Metropolitan Park to propozycja kameralnego osiedla w Markach koło Warszawy. Inwestor zaplanował podział projektu na 4 etapy. Metropolitan Park jest przykładem zabudowy wielorodzinnej podzielonej na niewielkie, budynki o prostych bryłach.

13

Strefy Złotna

Łódź

Inwestycja Strefy Złotna to wieloetapowy projekt składający się ze 146 domów jednorodzinnych. Projekt ma wykorzystywać wszystkie atuty okolicy, dając przyszłym mieszkańcom dostęp do prywatnych ogródków oraz okolicznej infrastruktury.

14

Kellera Park

WARSZAWA

Kellera Park

Projekt Kellera Park to budynek klasy premium położony na warszawskich Bielanach. Jego wyróżniki to bliskość parku, ponadczasowa bryła oraz najwyższej jakości materiały użyte w częściach wspólnych.

15

Osiedle Makówko Etapy 1 i 2

MARKI

Osiedle Makówko Etapy 1 i 2

Osiedle Makówko to propozycja dla aktywnych rodzin. Przestronne wnętrza, kameralne osiedle i bliskość Warszawy to główne atuty inwestycji. Dodatkowo mieszkańcy dysponują prywatnym przejściem do lasu znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji.

NEWSLETTER

Prowadzisz projekt deweloperski?
Zostaw e-mail i odbierz rabat na usługi

Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Kup i Mieszkaj sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi świadczenie usług na Twoją rzecz. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.

Skontaktuj się z nami

Już dziś zapytaj o kompleksową obsługę deweloperów

Kup i Mieszkaj
Skwer K.K. Wyszyńskiego 5/14
01-015 Warszawa
+48 602 405 734
biuro@kupimieszkaj.pl

Skontaktuj się z nami