Firma

Poznaj zespół, który skutecznie wspiera inwestycje deweloperskie

Przeszłość

Kup i Mieszkaj powstało z ponad 15-letniego doświadczenia założyciela firmy w branży nieruchomości. Jacek Piotr Kacprzyk przeszedł wszystkie szczeble kariery od opiekuna klienta, przez managera po twórcę firmy wspierającej deweloperów. W przeszłości CEO Kup i Mieszkaj obsługiwał również transakcje w sektorze premium. Jego obserwacje zaowocowały zebraniem wiedzy o potrzebach deweloperów oraz pomysłami na usprawnienie sprzedaży inwestycji mieszkaniowych, a także osiedli domów jednorodzinnych.

Teraźniejszość i przyszłość

Dziś Kup i Mieszkaj skupia się na codziennym doskonaleniu swojej oferty. Filarem kompleksowej obsługi deweloperów, oprócz zespołu ekspertów, są systemy IT wspierające działania marketingowe i sprzedaż. Firma skupia się na rozbudowaniu swojej propozycji przeznaczonej mniejszym oraz średnim inwestorom, budującym na terenie całego kraju. Spółka rozwija również pakiet usług dla największych deweloperów oraz funduszy inwestycyjnych. Na przełomie 2021 oraz 2022 roku Kup i Mieszkaj planuje dynamiczną ekspansję. Zamiarem firmy jest utworzenie fizycznych oddziałów w największych miastach Polski.

Zaangażowani eksperci, którzy pracują na sukces Twojej inwestycji

JACEK PIOTR KACPRZYK

JACEK PIOTR KACPRZYK

ZAŁOŻYCIEL

Założyciel i pomysłodawca Kup i Mieszkaj. Od 15 lat nieprzerwanie związany z rynkiem nieruchomości. Strateg i kreator inwestycji deweloperskich, który zarządzał wieloma projektami w całej Polsce. Od niedawna przygotowuje projekty w najdroższych kurortach Europy. Ma na koncie tysiące sprzedanych nieruchomości i setki godzin doradztwa dla inwestorów. Posiada Dyplom Szkoły Głównej Handlowej z Podyplomowych Studiów Menedżerskich dla Deweloperów pod Patronatem PZFD.

NEWSLETTER

Prowadzisz projekt deweloperski?
Zostaw e-mail i odbierz rabat na usługi

Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Kup i Mieszkaj sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi świadczenie usług na Twoją rzecz. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.

Skontaktuj się z nami

Już dziś zapytaj o kompleksową obsługę deweloperów

Kup i Mieszkaj
Skwer K.K. Wyszyńskiego 5/14
01-015 Warszawa
+48 602 405 734
biuro@kupimieszkaj.pl

Skontaktuj się z nami