Zespół Kup i Mieszkaj jest rozwiązaniem dla podmiotów, które potrzebują profesjonalnego i gotowego działu sprzedaży.

jacek kacprzyk zespol

JACEK PIOTR KACPRZYK
CEO

Założyciel i pomysłodawca Kup i Mieszkaj.
Od 15 lat nieprzerwanie związany z rynkiem nieruchomości.
Strateg i kreator inwestycji deweloperskich, który zarządzał wieloma projektami w całej Polsce, od niedawna przygotowuje projekty w najdroższych kurortach Europy.
Ma na koncie tysiące sprzedanych nieruchomości i setki godzin doradztwa dla inwestorów na rynku pierwotnym.
Posiada Dyplom Szkoły Głównej Handlowej z Podyplomowych Studiów Menedżerskich dla Deweloperów pod Patronatem PZFD.

ANNA FRANUS
MANAGING DIRECTOR

W branży deweloperskiej od 2008 roku. Anna przeszła wszystkie szczeble kariery w redNet Dom, w latach 2010-2020 zajmując stanowisko Prezesa Zarządu. Oprócz bieżącego zarządzania operacyjnego Anna Franus przyczyniła się do wprowadzenia redNet Dom do czołówki firm wnętrzarskich w Polsce. W strukturach Kup i Mieszkaj Anna zajmuje się ekspansją, zarządzaniem procesami oraz strategicznym rozwojem firmy. Oprócz biegłej znajomości rynku deweloperskiego ma szerokie doświadczenie w zarządzaniu, optymalizacji procesów i planowaniu strategii biznesowej. Jest absolwentką stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

zespol michal trojanowski

MICHAŁ TROJANOWSKI
SALES DIRECTOR

Z rynkiem nieruchomości związany od ponad 10 lat. Zarządzał sprzedażą blisko 100 projektów dla jednej z największych firm doradczych na rynku nieruchomości. Michał posiada szerokie doświadczenie zarówno po stronie dewelopera jak i firm pośredniczących na rynku pierwotnym i wtórnym. Ponad 4 lata zarządzał działaniami na rzecz rynku pierwotnego w Home Broker. Dzięki temu może skutecznie wspierać deweloperów w efektywnym prowadzeniu, analizie i optymalizacji projektów deweloperskich. Michał Trojanowski specjalizuje się w zarządzaniu procesami. Jego rekomendacje czynią działania inwestorów możliwie najbardziej rentownymi.

DANIEL SZULECKI
CREDIT COORDINATOR

Ekspert w dziedzinie kredytów hipotecznych i firmowych z ponad 20-letnim doświadczeniem. Daniel jest absolwentem kierunku Finanse i bankowość Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Warszawie. Od 1999 roku przechodził wszystkie szczeble kariery w strukturach PKO Banku Polskiego. Od 2011 roku pełnił funkcję Kierownika Zespołu Hipotecznego, Dyrektora Oddziału, a później Kierownika Zespołu Multibiznesowego. Na swoim koncie ma setki zrealizowanych procesów kredytowych klientów indywidualnych oraz biznesowych. Swoje kompetencje wykorzystuje w strukturze Kup i Mieszkaj, by zapewnić kupującym nieruchomość kompleksowe wsparcie w zakresie finansowania.

Karolina Bednarska small

KAROLINA BEDNARSKA
MARKETING MANAGER

Marketingiem interesowała się od zawsze, dlatego było wiadomo, że wybierze właśnie taką ścieżkę zawodową. Wiedzę zdobytą na najlepszych polskich uczelniach takich jak Uniwersytet Jagielloński i Uniwersytet Warszawski zaczęła wykorzystywać w 2014 kiedy to została Brand Managerem w wiodącej polskiej marce odzieżowej. W 2015 związała się z firmą deweloperską Neo City, by stwierdzić: „ tak, to jest moja branża”. Na stanowisku Executive Manager poznała tok pracy nad projektem deweloperskim krok po kroku. Chcąc poszerzyć swoją wiedzę w zakresie nieruchomośco w 2019 ukończyła studia podyplomowe na kierunku Wycena Nieruchomości na SHG. Jej konikiem jest digital marketing przez co jest na bieżąco z wszelkimi nowościami, które błyskawicznie proponuje swoim klientom.

NATALIA ŚNIEŻEK
MARKETING COORDINATOR

Natalia od ponad 5 lat związana jest z marketingiem. Swoje doświadczenie budowała, pracując dla uznanych agencji komunikacyjnych takich jak Grayling czy Zenith. W ramach tych aktywności obsługiwała klientów będących liderami swoich kategorii. Natalia Śnieżek realizowała kampanie marketingowe m.in. dla największej na świecie firmy e-commerce oraz dla wiodącej, niemieckiej marki motoryzacyjnej. Jej specjalnością są lead generation oraz social media. Natalia w strukturach Kup i Mieszkaj odpowiada za kompleksowe działania e-marketingu oraz koordynowanie pracy grafików, programistów oraz ekspertów SEM. Kompetencje Natalii dopełnia dyplom magistra zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

zespol piotr jasinski

PIOTR JASIŃSKI
PR MANAGER

Od niemal 10 lat zajmuje się PR i komunikacją marketingową. Kluczowe kompetencje zdobył w najstarszej, polskiej agencji PR – Profile. Obsługiwał m.in. Agencję Rozwoju Przemysłu, Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, PGE EJ1 czy Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Dysponuje wiedzą z zakresu budownictwa dzięki pracy przy kampaniach Instytutu Techniki Budowlanej oraz Centrum Unijnych Projektów Transportowych. Piotr rozwijał się jako PR Manager oraz Brand Manager w firmach technologicznych. Samodzielnie zarządzał budżetami na działania wizerunkowe na poziomie 500 000 zł. Jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

phone
koperta

Twoim projektem zajmą się doświadczeni eksperci rynku nieruchomości,
płacisz nam tylko za sukces – nie czekaj, zadzwoń do nas!

SKONTAKTUJ SIĘ!