Zespół Kup i Mieszkaj jest rozwiązaniem dla podmiotów, które potrzebują profesjonalnego i gotowego działu sprzedaży.

jacek kacprzyk zespol

JACEK PIOTR KACPRZYK
PREZES ZARZĄDU

Założyciel i pomysłodawca Kup i Mieszkaj.
Od 15 lat nieprzerwanie związany z rynkiem nieruchomości.
Strateg i kreator inwestycji deweloperskich, który zarządzał wieloma projektami w całej Polsce, od niedawna przygotowuje projekty w najdroższych kurortach Europy.
Ma na koncie tysiące sprzedanych nieruchomości i setki godzin doradztwa dla inwestorów na rynku pierwotnym.
Posiada Dyplom Szkoły Głównej Handlowej z Podyplomowych Studiów Menedżerskich dla Deweloperów pod Patronatem PZFD.

Marta Ulbrych small

MARTA ULBRYCH
DYREKTOR SPRZEDAŻY

Marta Ulbrych Dyrektor Sprzedaży – Magister Ekonomii. Od 15 lat nieprzerwanie związana z rynkiem nieruchomości. Pracowała dla polskich oraz zagranicznych firm deweloperskich. Z sukcesami zarządzała sprzedażą i marketingiem inwestycji mieszkaniowych o łącznej powierzchni ponad 30.000 PUM. Od 2011 roku świadczy usługi doradcze dla branży deweloperskiej. Posiada doświadczenie poparte analityką wielu projektów oraz terenów inwestycyjnych. Ekspert za zakresu warszawskiego rynku mieszkaniowego.

Rafał Sobański small

RAFAŁ SOBAŃSKI
DYREKTOR FINANSOWY
CZŁONEK ZARZĄDU KUP I MIESZKAJ FINANSOWANIE SP. Z O.O.

Ukończył Wyższą Szkołę Handlu i Finansów Międzynarodowych im. Fryderyka Skarbka w Warszawie, Kierunek Ekonomia oraz Akademię Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie na wydziale Biznesu i Stosunków Międzynarodowych, Kierunek Zarządzanie. Jest menedżerem
z ponad 15 letnim doświadczeniem w branży finansowej, a tym samym bardzo mocno związany ze wsparciem i rozwojem sprzedaży. Pracował w takich firmach, jak: Bank Pocztowy S.A., Idea Bank S.A., czy Bank Handlowy.

zespol michal trojanowski

MICHAŁ TROJANOWSKI
DYREKTOR OPERACYJNY

Z rynkiem nieruchomości związany od ponad 10 lat. Zarządzał sprzedażą blisko 100 projektów dla jednej z największych firm doradczych na rynku nieruchomości. Michał posiada szerokie doświadczenie zarówno po stronie dewelopera jak i firm pośredniczących na rynku pierwotnym i wtórnym. Ponad 4 lata zarządzał działaniami na rzecz rynku pierwotnego w Home Broker. Dzięki temu może skutecznie wspierać deweloperów w efektywnym prowadzeniu, analizie i optymalizacji projektów deweloperskich. Michał Trojanowski specjalizuje się w zarządzaniu procesami. Jego rekomendacje czynią działania inwestorów możliwie najbardziej rentownymi.

Karolina Bednarska small

KAROLINA BEDNARSKA
MARKETING MANAGER

Marketingiem interesowała się od zawsze, dlatego było wiadomo, że wybierze właśnie taką ścieżkę zawodową. Wiedzę zdobytą na najlepszych polskich uczelniach takich jak Uniwersytet Jagielloński i Uniwersytet Warszawski zaczęła wykorzystywać w 2014 kiedy to została Brand Managerem w wiodącej polskiej marce odzieżowej. W 2015 związała się z firmą deweloperską Neo City, by stwierdzić: „ tak, to jest moja branża”. Na stanowisku Executive Manager poznała tok pracy nad projektem deweloperskim krok po kroku. Chcąc poszerzyć swoją wiedzę w zakresie nieruchomośco w 2019 ukończyła studia podyplomowe na kierunku Wycena Nieruchomości na SHG. Jej konikiem jest digital marketing przez co jest na bieżąco z wszelkimi nowościami, które błyskawicznie proponuje swoim klientom.

zespol piotr jasinski

PIOTR JASIŃSKI
PR MANAGER

Od niemal 10 lat zajmuje się PR i komunikacją marketingową. Kluczowe kompetencje zdobył w najstarszej, polskiej agencji PR – Profile. Obsługiwał m.in. Agencję Rozwoju Przemysłu, Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, PGE EJ1 czy Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Dysponuje wiedzą z zakresu budownictwa dzięki pracy przy kampaniach Instytutu Techniki Budowlanej oraz Centrum Unijnych Projektów Transportowych. Piotr rozwijał się jako PR Manager oraz Brand Manager w firmach technologicznych. Samodzielnie zarządzał budżetami na działania wizerunkowe na poziomie 500 000 zł. Jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

phone
koperta

Prowadzisz projekt deweloperski?
Jak możemy Ci pomóc?

+48 602 405 734
biuro@kupimieszkaj.pl