Kluczem do skutecznej sprzedaży jest marketing deweloperski.
Opracujemy strategię, dobierzemy narzędzia i wdrożymy kampanię Twojej inwestycji.
Marketing deweloperski skoordynujemy z działaniem biura sprzedaży.

STRATEGIA MARKETINGU

Podstawą skutecznej kampanii projektu deweloperskiego jest kompleksowa strategia marketingu.Specjalnością Kup i Mieszkaj jest nowoczesny marketing dla deweloperów. Naszym klientom proponujemy precyzyjną analizę konkurencji, pracę kreatywną nad opracowaniem marki i kluczowych przekazów kampanii oraz dobór sprawdzonych narzędzi marketingowych. Kluczem do osiągnięcia jak najlepszych wyników sprzedaży jest ścisłe połączenie działań promocyjnych ze strategią sprzedaży. W strategii marketingu deweloperskiego uwzględniamy wszystkie kamienie milowe planowanej inwestycji. Natężenie działań dopasowujemy do etapów realizacji projektu, sezonowych zachowań klientów i aktualnych trendów w komunikacji marketingowej. Proponujemy skuteczne, efektywne kosztowo rozwiązania. Strategia marketingu deweloperskiego z Kup i Mieszkaj to doskonałe wyniki sprzedaży Twojej inwestycji!

BRANDING INWESTYCJI

Deweloperom oferujemy pakiet usług związanych z brandingiem inwestycji. Dysponujemy zespołem kreatywnym, który posiada bogate portfolio działań na rzecz marek na rynku pierwotnym. Do każdej inwestycji podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem. Naszym celem jest wygenerowanie marki, która przyciągnie uwagę i przyniesie ładunek pozytywnych emocji wspierających sprzedaż mieszkań i domów. Brandy stworzone w Kup i Mieszkaj są precyzyjnie zaplanowane względem charakteru produktu i grupy docelowej. Marketing inwestycji deweloperskich z naszą firmą to szansa na silną markę, która zapadnie w pamięć potencjalnego klienta. Branding inwestycji deweloperskich to przede wszystkim wizja i strategia marki, nazwa, claim, logotyp i wszelkie materiały graficzne niezbędne do dalszych działań marketingowych. Zaletą pracy z Kup i Mieszkaj jest nasze analityczne podejście. Realizujemy nasze projekty opierając się o prace z grupami fokusowymi, które dają informację zwrotną niezbędną do stworzenia unikalnych projektów marek.

BIURO SPRZEDAŻY ON-LINE

Kup i Mieszkaj to lider w zakresie wdrażania cyfrowego biura sprzedaży. Marketing dla deweloperów z naszą firmą opiera się o nowoczesne narzędzia dedykowane do obsługi sprzedaży mieszkań czy domów na rynku pierwotnym. Dzięki skutecznej współpracy z deweloperem mamy możliwość skoordynować kompleksową kampanię marketingową z nowoczesnym narzędziem sprzedaży. Poszczególne działania promocyjne generują kontakty handlowe (zapytania ofertowe, tzw. leady). Każde zapytanie o projekt deweloperski trafia do zautomatyzowanego systemu CRM (Customer Relationship Management). W ten sposób zarówno handlowcy dedykowanego biura sprzedaży jak i personel dewelopera, mają szybki dostęp do wszystkich informacji dotyczących procesu sprzedaży danej inwestycji. System biura sprzedaży on-line umożliwia śledzenie postępów sprzedaży, aktywności handlowców wspiera skuteczną realizację kampanii marketingowej oraz planu sprzedaży mieszkań i domów.

WIZUALIZACJE I SPACER 3D

Podstawą skutecznej sprzedaży deweloperskiej jest dobra prezentacja oferty. Jednym z kluczowych elementów nowoczesnych materiałów marketingu deweloperskiego są fotorealistyczne wizualizacje i spacery 3D. Kup i Mieszkaj specjalizuje się w przygotowaniu projektów graficznych, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nasi graficy i programiści są w stanie przygotować wirtualne spacery 3D, które jeszcze bardziej pomagają w dobrym zaprezentowaniu sprzedawanych domów czy mieszkań. Nowoczesne technologie wspierają sprzedaż deweloperską, a potencjalnym klientom pomagają w podjęciu trudnej decyzji jaką jest wybór odpowiedniej nieruchomości. Nasze portfolio to wizualizacje domów i mieszkań. Projektujemy perfekcyjne wizualizacje części wspólnych i otoczenia inwestycji. Dbamy o szczegóły, byś Ty mógł sprawnie sprzedawać swój projekt deweloperski!

INTERAKTYWNA MAKIETA

Chcesz zachwycić swoich klientów wygodną formą prezentacji inwestycji? Zamów interaktywną makietę projektu deweloperskiego od Kup i Mieszkaj. Proponujemy nowoczesne i przyjazne w obsłudze narzędzie, które doceni każdy kto poszukuje nieruchomości na rynku pierwotnym. Interaktywna makieta to model 3D oprogramowany w taki sposób, by kupujący mógł na ekranie swojego komputera czy smartfonu szybko znaleźć i obejrzeć szczegóły wybranego mieszkania czy domu. Przygotujemy narzędzie, które przykuje uwagę klientów i zachęci ich do lepszego zapoznania się z inwestycją. Skuteczny marketing dla dewelopera z Kup i Mieszkaj to interaktywne rozwiązania wspierające sprzedaż nieruchomości.

WWW I LANDING PAGE

Jednym z głównych elementów kampanii promocyjnej jest strona WWW Twojej inwestycji. Kup i Mieszkaj kompleksowo przygotowuje nowoczesne i wygodne w obsłudze serwisy internetowe. Strona projektu deweloperskiego poza przykuwającym oko projektem i treściami tekstowymi to także wygodna wyszukiwarka mieszkań czy regularne aktualizacje dotyczące postępów prac. Naszym klientom oferujemy też skuteczne w działaniu projekty landing page. Marketing dla deweloperów to sztuka pozyskiwania wartościowych zapytań o nieruchomości. Landing page przygotowany przez naszych ekspertów to efektywne narzędzie generujące kontakty handlowe dla biura sprzedaży. Strony opracowywane przez Kup i Mieszkaj łączymy z systemem biura sprzedaży on-line, dzięki czemu praca handlowców staje się prostsza i jeszcze bardziej efektywna.

seo/sem

Kup i Mieszkaj skutecznie optymalizuje serwisy internetowe pod kątem widoczności w wyszukiwarce Google. Działania SEO mają na celu uzyskanie jak najwyższej pozycji strony WWW na określone frazy wpisywane w internecie przez poszukujących mieszkanie lub dom. SEO wymaga dłuższego czasu na wdrożenie, jednak daje lepszą skuteczność w dalszej perspektywie. Optymalizację stron polecamy szczególnie deweloperom, którzy planują więcej niż jedną inwestycję. W portfolio usług Kup i Mieszkaj znajduje się także prowadzenie kampanii SEM, czyli płatnych reklam Google ads, które wyświetlają się w wyszukiwarce Google. SEM to aktualnie jedno z podstawowych narzędzi marketingu internetowego, które umiejętnie obsługiwane gwarantuje duży ruch na stronie WWW i maksymalizację ilości zapytań o nowe mieszkania czy domy.

kampanie w social media

Specjalnością Kup i Mieszkaj są kampanie inwestycji deweloperskich na Facebooku, Instagramie i LinkedIn. Portale społecznościowe przyciągają naszą uwagę średnio na 2 godziny każdego dnia. Są doskonałym miejscem pozyskiwania klientów, którzy zostawiają zapytanie ofertowe na danej platformie lub przechodzą na stronę internetową inwestycji deweloperskiej. Nasi analitycy i graficy optymalizują kampanie tak, by maksymalizować zysk z budżetu danej kampanii. Jesteśmy na bieżąco z trendami i mechanizmami pomagającymi zwiększać efektywność działań reklamowych w social media. Zapraszamy do współpracy deweloperów, którym zależy na szybkim i efektywnym dotarciu ze swoją ofertą. Wybierając kompleksową obsługę marketingu deweloperskiego dbamy o to, by pozostawione zapytania klientów trafiały przez system CRM bezpośrednio do biura sprzedaży.

KAMPANIE PRASOWE

Prasa to nadal medium, które skutecznie dociera do kupujących nowe mieszkania i domy. Zapraszamy do współpracy deweloperów, którzy w ten sposób chcą promować się na rynku pierwotnym. Kup i Mieszkaj dysponuje bogatą bazą kontaktów i rabatami w nośnikach drukowanych. Kreujemy przyciągające oko materiały graficzne i angażujące teksty. Kampanie prasowe opracowujemy w ścisłej współpracy z redakcjami, pojawiamy się w dodatkach tematycznych i działach publikujących informacje o nieruchomościach. Nasze działania zawsze planujemy spójnie z przyjętą strategią marketingu. Dobieramy wydawnictwa do charakteru inwestycji i dedykowanej grupy odbiorców kampanii prasowej.

materiały drukowane

Ważnym elementem marketingu deweloperskiego są materiały drukowane prezentujące inwestycję. Kup i Mieszkaj ma duże doświadczenie w przygotowywaniu broszur, katalogów czy teczek na plany nieruchomości i dokumenty klientów. Nasz dział kreacji proponuje przykuwające oko projekty, które zawsze nadążają za obowiązującymi w grafice trendami. Każda nasza realizacja to dbałość o szczegóły. Proponujemy wysokiej jakości materiały i unikalne wykończenie wzbogacające produkowane wydawnictwa. Marketing dla dewelopera od Kup i Mieszkaj to także dopracowana treść. Chwytliwe komunikaty i szczegółowe opisy nieruchomości pomagają klientom w wyborze wymarzonego mieszkania czy domu. Zapraszamy do złożenia zapytania na materiały drukowane dedykowane projektom deweloperskim.

outdoor

Kup i Mieszkaj ma na swoim koncie liczne realizacje kampanii outdoor. Projektujemy i koordynujemy produkcję billboardów, siatek na elewacje inwestycji, ogrodzeń, a także reklam na przystanki autobusowe czy stacje warszawskiego metra. Nasza firma realizowała też liczne kampanie na autobusach, tramwajach lub z użyciem mobilnych reklam, które poruszają się w kluczowych miejscach największych metropolii. Marketing dla deweloperów stawia silny akcent na angażujące uwagę kampanie outdoor. Zapraszamy do złożenia zapytania na kompleksową obsługę kampanii dedykowanej nośnikom zewnętrznym. Zaufały nam w tej kwestii największe firmy, które prowadzą inwestycje na terenie całej Polski. Wzbogać swój marketing o efektowne i efektywne kampanie outdoor z Kup i Mieszkaj!

AMBIENT MARKETING

Kup i Mieszkaj zaprasza do zaangażowania klientów w działania ambient marketingu. Specjalizujemy się w niestandardowych działaniach promocyjnych, które mają za zadanie zmaksymalizować pozytywne odczucia względem projektu deweloperskiego. Wykorzystujemy w tym celu niestandardowe nośniki, wdrażamy kampanie marketingu szeptanego, a nawet dbamy o odpowiedni zapach unoszący się w biurze sprzedaży. Ambient marketing dla dewelopera to zbiór niestandardowych działań, które mają za zadanie wzbogacić standardową kampanię marketingu deweloperskiego. Współpracujemy z szerokim gronem dostawców usług reklamowych wychodzących poza utarte schematy promocji. Zapraszamy deweloperów do skorzystania z nowych i zaskakujących form promocji, które uzupełnią standardową ofertę marketingu inwestycji.

phone
koperta

Skuteczny marketing tylko z nami – zaufaj nam!

SKONTAKTUJ SIĘ!