Kluczem do skutecznej sprzedaży jest marketing deweloperski.
Opracujemy strategię, dobierzemy narzędzia i wdrożymy kampanię Twojej inwestycji.
Marketing dla deweloperów skoordynujemy z działaniem biura sprzedaży.

STRATEGIA MARKETINGU

Podstawą skutecznej kampanii projektu deweloperskiego jest kompleksowa marketingowa strategia deweloperska. Specjalnością Kup i Mieszkaj jest nowoczesny marketing w działalności deweloperskiej. Naszym klientom proponujemy precyzyjną analizę konkurencji, pracę kreatywną nad opracowaniem marki i kluczowych przekazów kampanii oraz dobór sprawdzonych narzędzi marketingowych. Kluczem do osiągnięcia jak najlepszych wyników sprzedaży jest ścisłe połączenie działań promocyjnych ze strategią sprzedaży. Obsługa projektów deweloperskich uwzględnia wszystkie kamienie milowe planowanej inwestycji krok po kroku. Natężenie działań dopasowujemy do etapów realizacji projektu, sezonowych zachowań klientów i aktualnych trendów w komunikacji marketingowej. Proponujemy skuteczne, efektywne kosztowo rozwiązania podzielone na wszystkie etapy inwestycji deweloperskiej. Strategia marketingu dla dewelopera z Kup i Mieszkaj to doskonałe wyniki sprzedaży Twojej inwestycji!

BRANDING INWESTYCJI

Deweloperom oferujemy pakiet usług związanych z brandingiem inwestycji. Dysponujemy zespołem kreatywnym, który posiada bogate portfolio działań na rzecz marek na rynku pierwotnym. Do każdej inwestycji podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem. Naszym celem jest wygenerowanie marki, która przyciągnie uwagę i przyniesie ładunek pozytywnych emocji wspierających sprzedaż mieszkań i domów. Brandy stworzone w Kup i Mieszkaj są precyzyjnie zaplanowane względem charakteru produktu i grupy docelowej. Prowadzenie inwestycji deweloperskiej z naszą firmą to szansa na silną markę, która zapadnie w pamięć potencjalnego klienta. Branding inwestycji deweloperskich to przede wszystkim wizja i strategia marki, nazwa, claim, logotyp i wszelkie materiały graficzne niezbędne do dalszych działań marketingowych. Zaletą pracy z Kup i Mieszkaj jest nasze analityczne podejście. Realizujemy nasze projekty opierając się o prace z grupami fokusowymi, które dają informację zwrotną niezbędną do stworzenia unikalnych projektów marek.

BIURO SPRZEDAŻY ON-LINE

Kup i Mieszkaj to lider w zakresie wdrażania cyfrowego biura sprzedaży. Marketing dewelopera z naszą firmą opiera się o nowoczesne narzędzia dedykowane do obsługi sprzedaży mieszkań czy domów na rynku pierwotnym. Dzięki skutecznej współpracy z deweloperem mamy możliwość skoordynować kompleksową kampanię marketingową z nowoczesnym narzędziem sprzedaży. Poszczególne działania promocyjne generują kontakty handlowe (zapytania ofertowe, tzw. leady). Każde zapytanie o projekt deweloperski trafia do zautomatyzowanego systemu CRM (Customer Relationship Management). W ten sposób zarówno handlowcy dedykowanego biura sprzedaży jak i personel dewelopera, mają szybki dostęp do wszystkich informacji dotyczących procesu sprzedaży danej inwestycji. System biura sprzedaży on-line umożliwia śledzenie postępów sprzedaży, aktywności handlowców wspiera skuteczną realizację kampanii marketingowej oraz planu sprzedaży mieszkań i domów.

WIZUALIZACJE I SPACER 3D

Podstawą skutecznej sprzedaży deweloperskiej jest dobra prezentacja oferty. Jednym z kluczowych elementów nowoczesnych materiałów w marketingu deweloperskim są fotorealistyczne wizualizacje i spacery 3D. Kup i Mieszkaj specjalizuje się w przygotowaniu projektów graficznych, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nasi graficy i programiści są w stanie przygotować wirtualne spacery 3D, które jeszcze bardziej pomagają w dobrym zaprezentowaniu sprzedawanych domów czy mieszkań. Nowoczesne technologie wspierają sprzedaż deweloperską, a potencjalnym klientom pomagają w podjęciu trudnej decyzji jaką jest wybór odpowiedniej nieruchomości. Nasze portfolio to wizualizacje domów i mieszkań. Projektujemy perfekcyjne wizualizacje części wspólnych i otoczenia inwestycji. Dbamy o szczegóły, byś Ty mógł sprawnie sprzedawać swój projekt deweloperski!

INTERAKTYWNA MAKIETA

Chcesz zachwycić swoich klientów wygodną formą prezentacji inwestycji? Zamów interaktywną makietę projektu deweloperskiego od Kup i Mieszkaj. Proponujemy nowoczesne i przyjazne w obsłudze narzędzie, które doceni każdy kto poszukuje nieruchomości na rynku pierwotnym. Interaktywna makieta to model 3D oprogramowany w taki sposób, by kupujący mógł na ekranie swojego komputera czy smartfonu szybko znaleźć i obejrzeć szczegóły wybranego mieszkania czy domu. Przygotujemy narzędzie, które przykuje uwagę klientów i zachęci ich do lepszego zapoznania się z inwestycją. Skuteczny marketing dla dewelopera z Kup i Mieszkaj to interaktywne rozwiązania wspierające sprzedaż nieruchomości.

WWW I LANDING PAGE

Jednym z głównych elementów kampanii promocyjnej jest strona WWW Twojej inwestycji. Kup i Mieszkaj kompleksowo przygotowuje nowoczesne i wygodne w obsłudze serwisy internetowe. Strona projektu deweloperskiego poza przykuwającym oko projektem i treściami tekstowymi to także wygodna wyszukiwarka mieszkań czy regularne aktualizacje dotyczące postępów prac. Naszym klientom oferujemy też skuteczne w działaniu projekty landing page. Marketing dla deweloperów to sztuka pozyskiwania wartościowych zapytań o nieruchomości. Landing page przygotowany przez naszych ekspertów to efektywne narzędzie generujące kontakty handlowe dla biura sprzedaży. Strony opracowywane przez Kup i Mieszkaj łączymy z systemem biura sprzedaży on-line, dzięki czemu praca handlowców staje się prostsza i jeszcze bardziej efektywna.

seo/sem

Kup i Mieszkaj skutecznie optymalizuje serwisy internetowe pod kątem widoczności w wyszukiwarce Google. Działania SEO mają na celu uzyskanie jak najwyższej pozycji strony WWW na określone frazy wpisywane w internecie przez poszukujących mieszkanie lub dom. SEO wymaga dłuższego czasu na wdrożenie, jednak daje lepszą skuteczność w dalszej perspektywie. Optymalizację stron powinni stosować szczególnie deweloperzy, którzy planują więcej niż jedną inwestycję. W portfolio usług Kup i Mieszkaj znajduje się także prowadzenie kampanii SEM, czyli płatnych reklam Google ads, które wyświetlają się w wyszukiwarce Google. SEM to aktualnie jedno z podstawowych narzędzi marketingu internetowego, które umiejętnie obsługiwane gwarantuje duży ruch na stronie WWW i maksymalizację ilości zapytań o nowe mieszkania czy domy.

kampanie w social media

Profesjonalna obsługa deweloperów to również wspieranie marketingiem w internecie. Specjalnością Kup i Mieszkaj są kampanie inwestycji deweloperskich na Facebooku, Instagramie i LinkedIn. Portale społecznościowe przyciągają naszą uwagę średnio na 2 godziny każdego dnia. Są doskonałym miejscem pozyskiwania klientów, którzy zostawiają zapytanie ofertowe na danej platformie lub przechodzą na stronę internetową inwestycji deweloperskiej. Nasi analitycy i graficy optymalizują kampanie tak, by maksymalizować zysk z budżetu danej kampanii. Jesteśmy na bieżąco z trendami i mechanizmami pomagającymi zwiększać efektywność działań reklamowych w social media. Zapraszamy do współpracy deweloperów, którym zależy na szybkim i efektywnym dotarciu ze swoją ofertą. Wybierając kompleksową obsługę marketingu deweloperskiego dbamy o to, by pozostawione zapytania klientów trafiały przez system CRM bezpośrednio do biura sprzedaży.

KAMPANIE PRASOWE

Prasa to nadal medium, które skutecznie dociera do kupujących nowe mieszkania i domy. Zapraszamy do współpracy deweloperów, którzy w ten sposób chcą promować się na rynku pierwotnym. Kup i Mieszkaj dysponuje bogatą bazą kontaktów i rabatami w nośnikach drukowanych. Kreujemy przyciągające oko materiały graficzne i angażujące teksty. Kampanie prasowe opracowujemy w ścisłej współpracy z redakcjami, pojawiamy się w dodatkach tematycznych i działach publikujących informacje o nieruchomościach. Nasze działania zawsze planujemy spójnie z przyjętą strategią marketingu. Dobieramy wydawnictwa do charakteru inwestycji i dedykowanej grupy odbiorców kampanii prasowej.

materiały drukowane

Ważnym elementem marketingu deweloperskiego są materiały drukowane prezentujące inwestycję. Kup i Mieszkaj ma duże doświadczenie w przygotowywaniu broszur, katalogów czy teczek na plany nieruchomości i dokumenty klientów. Nasz dział kreacji proponuje przykuwające oko projekty, które zawsze nadążają za obowiązującymi w grafice trendami. Każda nasza realizacja to dbałość o szczegóły. Proponujemy wysokiej jakości materiały i unikalne wykończenie wzbogacające produkowane wydawnictwa. Marketing od Kup i Mieszkaj to także dopracowana treść. Chwytliwe komunikaty i szczegółowe opisy nieruchomości pomagają klientom w wyborze wymarzonego mieszkania czy domu. Zapraszamy do złożenia zapytania na materiały drukowane dedykowane projektom deweloperskim.

outdoor

Kup i Mieszkaj ma na swoim koncie liczne realizacje kampanii outdoor. Projektujemy i koordynujemy produkcję billboardów, siatek na elewacje inwestycji, ogrodzeń, a także reklama dla deweloperów na przystanki autobusowe czy stacje warszawskiego metra. Nasza firma realizowała też liczne kampanie na autobusach, tramwajach lub z użyciem mobilnych reklam, które poruszają się w kluczowych miejscach największych metropolii. Marketing inwestycji deweloperskich stawia silny akcent na angażujące uwagę kampanie outdoor. Zapraszamy do złożenia zapytania na kompleksową obsługę kampanii dedykowanej nośnikom zewnętrznym. Zaufały nam w tej kwestii największe firmy, które prowadzą inwestycje na terenie całej Polski. Wzbogać swój marketing o efektowne i efektywne kampanie outdoor z Kup i Mieszkaj!

AMBIENT MARKETING

Kup i Mieszkaj zaprasza do zaangażowania klientów w działania ambient marketingu. Specjalizujemy się w niestandardowych działaniach promocyjnych, które mają za zadanie zmaksymalizować pozytywne odczucia względem projektu deweloperskiego. Wykorzystujemy w tym celu niestandardowe nośniki, wdrażamy kampanie marketingu szeptanego, a nawet dbamy o odpowiedni zapach unoszący się w biurze sprzedaży. Ambient marketing dla dewelopera to zbiór niestandardowych działań, które mają za zadanie wzbogacić standardową kampanię marketingu deweloperskiego. Współpracujemy z szerokim gronem dostawców usług reklamowych wychodzących poza utarte schematy promocji. Zapraszamy deweloperów do skorzystania z nowych i zaskakujących form promocji, które uzupełnią standardową ofertę marketingu inwestycji.

phone
koperta

Skuteczny marketing tylko z nami – zaufaj nam!

SKONTAKTUJ SIĘ!