O nas

Kup i Mieszkaj tworzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze projektów deweloperskich, którzy pracują na sukces Twojej inwestycji. W naszym zespole znajdują się specjaliści z zakresu sprzedaży, marketingu i obsługi klienta. Naszą misją jest usprawnienie Twojego procesu deweloperskiego.

Oferta Kup i Mieszkaj adresowana jest do deweloperów i funduszy inwestycyjnych na terenie całego kraju, niezależnie od skali działania. Obecnie z naszych usług korzystają zarówno początkujący inwestorzy jak i międzynarodowe korporacje.

KUP I MIESZKAJ

KiM jestem?

Jacek Piotr Kacprzyk

Jacek Piotr Kacprzyk

ZAŁOŻYCIEL

KiM – Kup i Mieszkaj – powstał z kilkunastu lat moich doświadczeń w branży nieruchomości. Karierę zaczynałem jako doradca klienta, zdobywając cenne doświadczenie w procesie obsługi projektów deweloperskich, realizując wyznaczone cele i budując długofalowe relacje z klientami. Posiadam Dyplom Szkoły Głównej Handlowej z Podyplomowych Studiów Menedżerskich dla Deweloperów pod Patronatem PZFD.

Misją mojej spółki jest kompleksowa obsługa projektów deweloperskich w zakresie kreacji produktu, sprzedaży i marketingu, ale również analizy i analityki prowadzonych działań. Dzisiaj Eksperci Kupi i Mieszkaj pracują na terenie całej Polski na sukces obsługiwanych inwestycji, realizując plany sprzedażowe, jednocześnie zwiększając rentowność projektów. Zadowolenie klientów jest dla nas kluczem do szukania innowacyjnych rozwiązań, które udoskonalą prowadzone przez nas procesy a każda obsługiwana inwestycja stanie się nasza najlepszą wizytówką i furtką do kolejnych projektów.

KONTAKT

Umów się na
bezpłatną konsultację

i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić

+48 602 405 734
biuro@kupimieszkaj.pl