Do dyspozycji klientów Kup i Mieszkaj dedykujemy zespół ekspertów kredytowych, którzy przeprowadzą potencjalnych nabywców nieruchomości przez cały proces pozyskiwania kredytu hipotecznego wraz z procedurami formalno-prawnymi.

Wieloletnie doświadczenie w obszarze rynku usług finansowych umożliwia nam obsługę na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym.

 

Dedykowani Eksperci Finansowi, są dostępni dla klientów wszystkich inwestycji 6 dni w tygodniu (od poniedziałku do soboty), a także po wcześniejszym umówieniu się, istnieje możliwość spotkania nawet w niedzielę.

Oferując nasze usługi, proponujemy duży wybór ofert (ponad 15 banków) dostępnych w jednym miejscu, różnorodność i możliwość dopasowania oferty do potrzeb klienta (waluta, okres kredytowania, formy rat, karencje itd.), a przede wszystkim profesjonalną obsługę Eksperta Finansowego.

Współpraca z naszym Centrum Kredytowym to możliwość uzyskania kredytu hipotecznego, dopasowanego do różnorodnych oczekiwań, a także oszczędność czasu i wygoda.

Korzyści jakie wynikają ze współpracy z naszym Centrum Kredytowym to:

terminy

ELASTYCZNE TERMINY SPOTKAŃ

oferta kredytowa

PRZEJRZYSTOŚĆ OFERTY KREDYTOWEJ

terminowość

TERMINOWOŚĆ

formalności

MINIMUM FORMALNOŚCI

procedury

PROCEDURY FORMALNO-PRAWNE

informacja

SZYBKA INFORMACJA ZWROTNA

info

DBAŁOŚĆ O BIEŻĄCĄ INFORMACJĘ

pomoc

POMOC I ASYSTA EKSPERTA FINANSOWEGO

phone
koperta

Kup i Mieszkaj to profesjonaliści,
którzy skutecznie poprowadzą Twoją inwestycję

SKONTAKTUJ SIĘ!